Orar clase / varianta clasică /

Valabil din 14.09.2020

	  

   CLASA  5A                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. AVRAM_RO       FLOREA_FR      FLOREA_FR     SOARE_MUZICA   CRACANEL_IST 
  2. PRODAN_SPO     MATEI_ENG      AVRAM_RO      NECSOIU_MAT    NECSOIU_MAT  
  3. IUSTIN_INF     MATEI_ENG      POPESCU_SOC   AVRAM_RO       AVRAM_RO     
  4. IUSTIN_INF     PRODAN_SPO     AVRAM_RO      MATEI_ENG      MATEI_ENG    
  5. VINTILA_REL    NECSOIU_MAT    NECSOIU_MAT   STEFAN_DESEN   STANCIU_BIO  
  6. CRACANEL_IST   STROILA_GEO    CRACANEL_IST  NECSOIU_MAT                 
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  6A                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. CHISULESCU_F   CIUREA_RO      POPESCU_SOC   CIUREA_RO      CIONTOS_MAT  
  2. CIUREA_RO      BUGIULESCU_R   DIACONU_FR    CROITORU_SPO   STROILA_GEO  
  3. MARINESCU_CH   CIONTOS_MAT    STANCIU_BIO   SOARE_MUZICA   CIONTOS_MAT  
  4. CROITORU_SPO   ANGHEL_IST     CIUREA_RO     CIONTOS_MAT    STANCIU_BIO  
  5. IUSTIN_INF     IUSTIN_INF     CIUREA_RO     PETRESCU_ENG   PETRESCU_ENG 
  6. STEFAN_DESEN   CHISULESCU_F   CIONTOS_MAT   DIACONU_FR                  
  7.                CIUREA_RO                                                
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  7A                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. IUSTIN_INF     STEFAN_DESEN   DUMITRESCU_M  DUMITRESCU_M   MATEI_ENG    
  2. AVRAM_RO       MARINESCU_CH   DUMITRESCU_M  AVRAM_RO       SIMION_FR    
  3. STANCIU_BIO    BUGIULESCU_R   SOARE_MUZICA  PRODAN_SPO     DUMITRESCU_M 
  4. SIMION_FR      IUSTIN_INF     POPESCU_SOC   AVRAM_RO       AVRAM_RO     
  5. AVRAM_RO       PRODAN_SPO     MATEI_ENG     STANCIU_BIO    STROILA_GEO  
  6. CHISULESCU_F   CRACANEL_IST   CHISULESCU_F  DUMITRESCU_M   MARINESCU_CH 
  7.                                                            AVRAM_RO     
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  8A                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. CIUREA_RO      IUSTIN_INF     CIUREA_RO                    FLOREA_FR    
  2. BUGIULESCU_R   IUSTIN_INF     PETRESCU_ENG  STANCIU_BIO    FLOREA_FR    
  3. PREDOANA_FIZ   CIUREA_RO      DUMITRESCU_M  NEGULESCU_SO   PETRESCU_ENG 
  4. RACASANU_CHI   RACASANU_CHI   CROITORU_SPO  DUMITRESCU_M   IONITA_IST   
  5. PREDOANA_FIZ   DUMITRESCU_M   DUMITRESCU_M  CROITORU_SPO   DUMITRESCU_M 
  6. CIUREA_RO      IONITA_IST     BUSUIOC_GEO   SOARE_MUZICA   BUSUIOC_GEO  
  7.                STEFAN_DESEN                                PETRESCU_ENG 
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  9A                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. BUTURUGA_INF   CIONTOS_MAT    CHISULESCU_F  CIONTOS_MAT    RACASANU_CHI 
  2. CHISULESCU_F   CIONTOS_MAT    CIUREA_RO     CIUREA_RO      BUTURUGA_INF 
  3. CIUREA_RO      CHISULESCU_F   DIACONU_FR    BUTURUGA_INF   STANCIU_BIO  
  4. DINU_SOC       GHEORGHE_GEO   CRACANEL_IST  CISMARU_ENG    CIONTOS_MAT  
  5. STANCIU_BIO    CIUREA_RO      PRODAN_SPO    DIACONU_FR     CISMARU_ENG  
  6.                STEFAN_DESEN   BUTURUGA_INF  CIONTOS_MAT    RACASANU_CHI 
  7.                               VINTILA_REL                               
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  9B                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. PREDOANA_FIZ   DUMITRESCU_M   PASTIN_RO     PASTIN_RO      CISMARU_ENG  
  2. CRACANEL_IST   CROITORU_SPO   SIMION_FR     STANCIU_INF    HAIDUC_BIO   
  3. DINU_SOC       DUMITRESCU_M   GHEORGHE_GEO  DUMITRESCU_M   STANCIU_INF  
  4. PREDOANA_FIZ   HAIDUC_BIO     DUMITRESCU_M  SIMION_FR      STANCIU_INF  
  5. MARINESCU_CH   BUGIULESCU_R   CISMARU_ENG   CISMARU_ENG    MARINESCU_CH 
  6. PREDOANA_FIZ   SOARE_MUZICA   DUMITRESCU_M  CISMARU_ENG    PASTIN_RO    
  7.                                             MARINESCU_CH   PASTIN_RO    
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  9C                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. SAVU_RO        HAIDUC_BIO     NEAGU_MAT     SAVU_RO        SAVU_RO      
  2. MARINESCU_CH   PETRESCU_ENG   SAVU_RO       MOISE_FR       STANCIU_INF  
  3. HAIDUC_BIO     NEAGU_MAT      MOISE_FR      MARINESCU_CH   ANGHEL_IST   
  4. BUGIULESCU_R   NEAGU_MAT      GHEORGHE_GEO  MARINESCU_CH   MARINESCU_CH 
  5. PRODAN_SPO     STEFAN_DESEN   DINU_SOC      NEAGU_MAT      NEAGU_MAT    
  6. GHEORGHE_GEO   MARINESCU_CH   PETRESCU_ENG  NEAGU_MAT      NEAGU_MAT    
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  9D                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1.                BOLTRES_CHI    HAIDUC_BIO    STEFAN_DESEN   IORDACHESCU_ 
  2. BOLTRES_CHI    RUSU_LAT       ANGHEL_IST    NEAGU_MAT      BUSUIOC_GEO  
  3. BUGIULESCU_R   NICULAE_FR     NEAGU_MAT     BICA_RO        BOLTRES_CHI  
  4. ANGHEL_IST     SOARE_MUZICA   BICA_RO       IORDACHESCU_   ANGHEL_IST   
  5. BICA_RO        BUSUIOC_GEO    NICULAE_FR    MARINESCU_CH   DINU_SOC     
  6. DINU_SOC       CROITORU_SPO   DINU_SOC      MARINESCU_CH   BICA_RO      
  7.                               NICULAE_FR                                
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  9E                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. BOLTRES_CHI    BUGIULESCU_R   AVRAM_RO      AVRAM_RO       HAIDUC_BIO   
  2. STANCIU_INF    DIACONU_FR     IONITA_IST    SOARE_MUZICA   IONITA_IST   
  3. STANCIU_INF    STEFAN_DESEN   DINU_SOC      BOLTRES_CHI    DINU_SOC     
  4. VINTILA_REL    CISMARU_ENG    CISMARU_ENG   PRODAN_SPO     CISMARU_ENG  
  5. BUSUIOC_GEO    CISMARU_ENG    BUSUIOC_GEO   BUCUR_MAT      AVRAM_RO     
  6. AVRAM_RO       BOLTRES_CHI    CISMARU_ENG   BUCUR_MAT      DIACONU_FR   
  7.                                                            CISMARU_ENG  
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA  9F                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. BICA_RO        MOISE_FR       DINU_SOC      HAIDUC_BIO     VINTILA_REL  
  2. BUSUIOC_GEO    BOLTRES_CHI    BUTURUGA_INF  MARINESCU_CH   NEAGU_MAT    
  3. CRACANEL_IST   CRACANEL_IST   MATEI_ENG     STEFAN_DESEN   BUTURUGA_INF 
  4. BOLTRES_CHI    MATEI_ENG      MOISE_FR      MOISE_FR       MOISE_FR     
  5. RUSU_LAT       DINU_SOC       NEAGU_MAT     SOARE_MUZICA   BICA_RO      
  6. CROITORU_SPO   BUSUIOC_GEO    BICA_RO       BICA_RO        MOISE_FR     
  7.                                                            BICA_RO      
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 10A                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. MARINESCU_CH   DIACONU_FR     STANCIU_INF   STANCIU_BIO    BUSUIOC_GEO  
  2. IONITA_IST     CIUREA_RO      STANCIU_INF   DUMITRESCU_M   MARINESCU_CH 
  3. CHISULESCU_F   CROITORU_SPO   CIUREA_RO     RIBU_SOC       IORDACHESCU_ 
  4. CIUREA_RO      DUMITRESCU_M   CHISULESCU_F  CROITORU_SPO   DUMITRESCU_M 
  5. BUGIULESCU_R   CHISULESCU_F   DIACONU_FR    DUMITRESCU_M   GURAU_SOC    
  6. STANCIU_BIO    DUMITRESCU_M   SOARE_MUZICA  IORDACHESCU_   DUMITRESCU_M 
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 10B                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. CENUSE_FIZ     MANU_MAT       MANU_MAT      BICA_RO        BUTURUGA_INF 
  2. HAIDUC_BIO     GHEORGHE_GEO   BICA_RO       PRODAN_SPO     RIBU_SOC     
  3. ANGHEL_IST     PRODAN_SPO     SIMION_FR     IORDACHESCU_   HAIDUC_BIO   
  4. IORDACHESCU_   MANU_MAT       VINTILA_REL   CENUSE_FIZ     MANU_MAT     
  5. IORDACHESCU_   RACASANU_CHI   BUTURUGA_INF  BICA_RO        IORDACHESCU_ 
  6. SIMION_FR      CENUSE_FIZ     STEFAN_DESEN  RACASANU_CHI   MANU_MAT     
  7.                                             HAIDUC_BIO     GURAU_SOC    
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 10C                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. HAIDUC_BIO     CISMARU_ENG    CISMARU_ENG   NEAGU_MAT      NEAGU_MAT    
  2. CENUSE_FIZ     NEAGU_MAT      NEAGU_MAT     CENUSE_FIZ     BOLTRES_CHI  
  3. CROITORU_SPO   SIMION_FR      ANGHEL_IST    HAIDUC_BIO     SIMION_FR    
  4. STANCIU_INF    BOLTRES_CHI    STEFAN_DESEN  RIBU_SOC       GEORGESCU_RO 
  5. STANCIU_INF    CROITORU_SPO   GEORGESCU_RO  BOLTRES_CHI    CENUSE_FIZ   
  6. BUSUIOC_GEO    ANGHEL_IST     VINTILA_REL   NEGULESCU_SO   GEORGESCU_RO 
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 10D                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. RACASANU_CHI   RUSU_LAT       MOISE_FR      NEGULESCU_SO   PETRESCU_ENG 
  2. SAVU_RO        CRACANEL_IST   CRACANEL_IST  PETRESCU_ENG   CRACANEL_IST 
  3. CENUSE_FIZ     HAIDUC_BIO     SAVU_RO       SAVU_RO        RIBU_SOC     
  4. SAVU_RO        CRACANEL_IST   SOARE_MUZICA  NEAGU_MAT      GHEORGHE_GEO 
  5. CROITORU_SPO   NEAGU_MAT      PETRESCU_ENG  MOISE_FR       VINTILA_REL  
  6. STANCIU_INF                   GHEORGHE_GEO  RIBU_SOC       CENUSE_FIZ   
  7. VINTILA_REL                                                             
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 10E                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. BUGIULESCU_R   DULEA_RO       DULEA_RO      IORDACHESCU_   GURAU_SOC    
  2. GHEORGHE_GEO   ANGHEL_IST     HAIDUC_BIO    DULEA_RO       DULEA_RO     
  3. RUSU_LAT       ANGHEL_IST     CROITORU_SPO  DIACONU_FR     DIACONU_FR   
  4. CENUSE_FIZ     NECSOIU_MAT    BUTURUGA_INF  NECSOIU_MAT    IORDACHESCU_ 
  5. BOLTRES_CHI    BADULESCU_SO   SOARE_MUZICA  IORDACHESCU_   ANGHEL_IST   
  6. IORDACHESCU_   IORDACHESCU_   BADULESCU_SO  CENUSE_FIZ     GHEORGHE_GEO 
  7.                                                            IORDACHESCU_ 
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 10F                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. VINTILA_REL    IORDACHESCU_   GEORGESCU_RO  DIACONU_FR     GEORGESCU_RO 
  2. RUSU_LAT       HAIDUC_BIO     NEGULESCU_SO  DIACONU_FR     GEORGESCU_RO 
  3. IONITA_IST     NECSOIU_MAT    PRODAN_SPO    NECSOIU_MAT    IONITA_IST   
  4. GHEORGHE_GEO   IONITA_IST     GEORGESCU_RO  BUTURUGA_INF   DIACONU_FR   
  5. RACASANU_CHI   CENUSE_FIZ     STEFAN_DESEN  CODROIU_SOC    DIACONU_FR   
  6. CENUSE_FIZ     GHEORGHE_GEO   DIACONU_FR    CODROIU_SOC    IORDACHESCU_ 
  7.                                                            DIACONU_FR   
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 11A                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. GHEORGHE_GEO   CHISULESCU_F   BUTURUGA_INF  BUTURUGA_INF   AVRAM_RO     
  2. STANCIU_BIO    PRODAN_SPO     MANU_MAT      CISMARU_ENG    CISMARU_ENG  
  3. AVRAM_RO       DIACONU_FR     MANU_MAT      MANU_MAT       RACASANU_CHI 
  4. BUTURUGA_INF   BUGIULESCU_R   DIACONU_FR    MANU_MAT       BUTURUGA_INF 
  5. CHISULESCU_F   MANU_MAT       CHISULESCU_F  RACASANU_CHI   MANU_MAT     
  6. IONITA_IST     MANU_MAT       STANCIU_BIO   AVRAM_RO       GURAU_SOC    
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 11B                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. STANCIU_BIO    VINTILA_REL    MATEI_ENG     CENUSE_FIZ     NECSOIU_MAT  
  2. RACASANU_CHI   NECSOIU_MAT    STANCIU_BIO   BICA_RO        RACASANU_CHI 
  3. SIMION_FR      STROILA_GEO    BICA_RO       STANCIU_INF    CENUSE_FIZ   
  4. IONITA_IST     CENUSE_FIZ     NECSOIU_MAT   STANCIU_INF    GURAU_SOC    
  5. SIMION_FR      MATEI_ENG      STANCIU_INF   NECSOIU_MAT    MATEI_ENG    
  6. BICA_RO        PRODAN_SPO     STANCIU_INF   MATEI_ENG      NECSOIU_MAT  
  7.                                                            STANCIU_BIO  
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 11C                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. ANGHEL_IST     MARINESCU_CH   NEGULESCU_SO  MARINESCU_CH   MARINESCU_CH 
  2. BICA_RO        MANU_MAT       MOISE_FR      MANU_MAT       IORDACHESCU_ 
  3. VINTILA_REL    MANU_MAT       HAIDUC_BIO    MOISE_FR       MANU_MAT     
  4. HAIDUC_BIO     IORDACHESCU_   NEAGU_MAT     HAIDUC_BIO     NEAGU_MAT    
  5. CIUREA_RO      STROILA_GEO    CROITORU_SPO  MANU_MAT       STANCIU_INF  
  6. NEAGU_MAT      CIUREA_RO      CIUREA_RO                    STANCIU_INF  
  7.                                                            STANCIU_INF  
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 11D                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. IONITA_IST     NEAGU_MAT      STEFAN_DESEN  RIBU_SOC       RIBU_SOC     
  2. SIMION_FR      SIMION_FR      GEORGESCU_RO  NEGULESCU_SO   PETRESCU_ENG 
  3. BUTURUGA_INF   IONITA_IST     IONITA_IST    PETRESCU_ENG   STROILA_GEO  
  4. BICA_RO        STROILA_GEO    IONITA_IST    NEGULESCU_SO   SIMION_FR    
  5. NEAGU_MAT      BOLTRES_CHI    VINTILA_REL   BUTURUGA_INF   GEORGESCU_RO 
  6. PRODAN_SPO     PETRESCU_ENG   GEORGESCU_RO  STEFAN_DESEN   STROILA_GEO  
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 11E                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. VASILESCU_RO   CRACANEL_IST   PETRESCU_ENG  BOLTRES_CHI    BOLTRES_CHI  
  2. PASTIN_RO      FLOREA_FR      PASTIN_RO     PASTIN_RO      GURAU_SOC    
  3. PASTIN_RO      PETRESCU_ENG   STEFAN_DESEN  SIMION_FR      CRACANEL_IST 
  4. CRACANEL_IST   PETRESCU_ENG   PASTIN_RO     PETRESCU_ENG   PASTIN_RO    
  5. BUTURUGA_INF   GHEORGHE_GEO   FLOREA_FR     PRODAN_SPO     GHEORGHE_GEO 
  6. BUGIULESCU_R   BADULESCU_SO   FLOREA_FR     PASTIN_RO      PETRESCU_ENG 
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 11F                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. SIMION_FR      SIMION_FR      SIMION_FR     SIMION_FR      SIMION_FR    
  2. VASILESCU_RO   CISMARU_ENG    CISMARU_ENG   BUTURUGA_INF   PASTIN_RO    
  3. GHEORGHE_GEO   GHEORGHE_GEO   PASTIN_RO     CISMARU_ENG    CISMARU_ENG  
  4. PASTIN_RO      STEFAN_DESEN   PRODAN_SPO    PASTIN_RO      VINTILA_REL  
  5. ANGHEL_IST     ANGHEL_IST     BADULESCU_SO  NEGULESCU_SO   PASTIN_RO    
  6. BOLTRES_CHI    DINU_SOC       PASTIN_RO                    ANGHEL_IST   
  7. SIMION_FR                                                               
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 12A                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. PASTIN_RO      NECSOIU_MAT    DIACONU_FR    NECSOIU_MAT    PASTIN_RO    
  2. VINTILA_REL    CHISULESCU_F   CHISULESCU_F  IORDACHESCU_   ANGHEL_IST   
  3. PRODAN_SPO     MARINESCU_CH   STANCIU_INF   PASTIN_RO      MARINESCU_CH 
  4. CHISULESCU_F   DIACONU_FR     STANCIU_INF   STANCIU_BIO    NECSOIU_MAT  
  5. DINU_SOC       IORDACHESCU_   GHEORGHE_GEO  STANCIU_INF    NECSOIU_MAT  
  6. PASTIN_RO      NECSOIU_MAT    NECSOIU_MAT   STANCIU_INF    STANCIU_BIO  
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 12B                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. DINU_SOC       PREDOANA_FIZ   BICA_RO       MATEI_ENG      ROSU_IST     
  2. PREDOANA_FIZ   PREDOANA_FIZ   MATEI_ENG     HAIDUC_BIO     CIONTOS_MAT  
  3. BICA_RO        VINTILA_REL    BUTURUGA_INF  CIONTOS_MAT    MATEI_ENG    
  4. MARINESCU_CH   MARINESCU_CH   CIONTOS_MAT   BICA_RO        HAIDUC_BIO   
  5. GHEORGHE_GEO   MOISE_FR       CIONTOS_MAT   MATEI_ENG      CIONTOS_MAT  
  6. BUTURUGA_INF   MOISE_FR       PRODAN_SPO    BUTURUGA_INF   BUTURUGA_INF 
  7.                                                            CIONTOS_MAT  
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 12C                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. DULEA_RO       GHEORGHE_GEO   CIONTOS_MAT   DULEA_RO       DULEA_RO     
  2. BUTURUGA_INF   IORDACHESCU_   DULEA_RO      CIONTOS_MAT    ROSU_IST     
  3. RACASANU_CHI   IORDACHESCU_   CIONTOS_MAT   CENUSE_FIZ     VINTILA_REL  
  4. STANCIU_BIO    CROITORU_SPO   DINU_SOC      RACASANU_CHI   CENUSE_FIZ   
  5. CENUSE_FIZ     NICULAE_FR     STANCIU_BIO   CIONTOS_MAT    RACASANU_CHI 
  6. RACASANU_CHI   RACASANU_CHI   NICULAE_FR    STANCIU_BIO    CIONTOS_MAT  
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 12D                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. CRACANEL_IST   DINU_SOC       SAVU_RO       CISMARU_ENG    DINU_SOC     
  2. CROITORU_SPO   VINTILA_REL    DINU_SOC      STEFAN_DESEN   SAVU_RO      
  3. SAVU_RO        BUSUIOC_GEO    CISMARU_ENG   NEAGU_MAT      BUSUIOC_GEO  
  4. BUSUIOC_GEO    MOISE_FR       FLOREA_FR     SAVU_RO        CRACANEL_IST 
  5. CRACANEL_IST   CRACANEL_IST   CRACANEL_IST  RIBU_SOC       FLOREA_FR    
  6. IUSTIN_INF     NEAGU_MAT      NEAGU_MAT     CROITORU_SPO   CISMARU_ENG  
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 12E                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. BUSUIOC_GEO    MATEI_ENG      IONITA_IST    MOISE_FR       IONITA_IST   
  2. DINU_SOC       MOISE_FR       STEFAN_DESEN  MATEI_ENG      VINTILA_REL  
  3. VASILESCU_RO   DINU_SOC       AVRAM_RO      MATEI_ENG      MOISE_FR     
  4. AVRAM_RO       BUSUIOC_GEO    MATEI_ENG     BOLTRES_CHI    DINU_SOC     
  5. IONITA_IST     IONITA_IST     MOISE_FR      AVRAM_RO       BUTURUGA_INF 
  6. RUSU_LAT       MATEI_ENG      MATEI_ENG     PRODAN_SPO     AVRAM_RO     
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------

   CLASA 12F                                      Valabil din  14.09.2020
   -----------
         LUNI     .     MARTI    .  MIERCURI   .    JOI        .  VINERI    .
     -----------------------------------------------------------------------
  1. RUSU_LAT       ANGHEL_IST     ANGHEL_IST    PETRESCU_ENG   ANGHEL_IST   
  2. ANGHEL_IST     DINU_SOC       FLOREA_FR     BOLTRES_CHI    DINU_SOC     
  3. BUSUIOC_GEO    FLOREA_FR      PETRESCU_ENG  CROITORU_SPO   PASTIN_RO    
  4. VASILESCU_RO   NICULAE_FR     BUSUIOC_GEO   STEFAN_DESEN   FLOREA_FR    
  5. PASTIN_RO      PETRESCU_ENG   PASTIN_RO     PASTIN_RO      BUSUIOC_GEO  
  6. VINTILA_REL    IUSTIN_INF     CROITORU_SPO  PETRESCU_ENG   DINU_SOC     
  7.                                                                         
     -----------------------------------------------------------------------




 

Orar clase / varianta clasică

1

Valabil din 14.09.2020

Orarele au fost realizate pe baza încadrărilor și restricțiilor primite, cu ajutorul programului ORAR2018/NINISOFT. Eventualele ferestre din orarul unor profesori sau succesiunea de ore mai puțin optimă din orarul unor clase, se datorează GENERATORULUI care lucrează după un algoritm complex, și care este într-un proces permanent de îmbunătățire.

 
IMPORTANT! Acest site a fost postat pe doua servere(in caz de avarie) la adresele http://www.l1moreni.home.ro/   si   http://web.clicknet.ro/ninistanciu3/